canlı maç izle, maç izle, lig tv izle, bein sport izle

Tüm dünyada yayınlanan canlı maçları bedava izlemek ister misiniz? Bunun için artık maçları gösteren cafelere, restoranlara veya internet cafelere gitmenize gerek yok. İlginizi çeken tüm uluslararası canlı maçlar, kimseyle birlikte izleme zorunluluğu olmadan, artık gelişen teknoloji ve ucuzlayan internet fiyatları sayesinde akıllı telefonunuza, tabletinize veya bilgisayarınıza geliyor. Özellikle canlı bahis oynayanların mutlaka takip etmesi gereken futbol takımlarının oyuncu kadroları, maç taktikleri ve diğer takımlarla yaptığı karşılaşmaların sonuçları, canlı maç izle heyecanını isteyen herkes için izlemac10.net sayesinde evinize geliyor.

maç izle, mobil maç izle, bein sport izle, trgool, mac24

Lig TV’de canlı olarak bir maç yayını izlemek istediğimizde, Lig TV Bedava yazıp arama yapıyoruz ve önümüze aklımızı karıştırabilecek kadar çok seçenek çıkıyor. Üstelik çoğu zaman bu seçeneklerin arasından doğrusunu ve kalitelisini bulamıyoruz bile. Hatta bunu samanlıkta iğne aramaya bile benzetebiliriz. Sizce de artık buna bir son vermenin vakti gelmedi mi? Karşılıksız sitelerle yeterince vakit kaybettiğimizi düşünüyorum ve sizlere son zamanlarda keşfettiğim harikulade bir siteden bahsetmek istiyorum. Bu siteyi keşfettiğimde bir futbol sever olarak yükümün hafiflediğini çok rahat hissettim. İstediğim zaman kolaylıkla maçlara erişebiliyor, bahisler hakkında bilgi sahibi olabiliyorum. Önceden doğru siteyi bulana kadar yayının büyük bir kısmını kaçırıyordum ve haliyle insanın izleme zevki de kalmıyordu. Ama keşfettiğim site sayesinde, artık sitelerden sitelere ve çöp linkler arasında git gel yapıp canlı maç yayınları aramama gerek kalmadı. Gelelim bize bu fırsatları sunan siteye, yani trgool'a!

taraftarium24, taraftarium24tv, taraftarium24hd

izlemac10.net, merkezi Çek Cumhuriyeti’nde bulunan ve yayınlarına 10.Nisan.2018 tarihinde başlayan bir canlı maç izle internet sitesidir. Yaptığı kaliteli yayınlarla kısa sürede sporseverleri kendine bağlayan site, özellikle dünya futbolu başta olmak üzere basketbol, voleybol, tenis, Motocros ve Formula 1 yarışlarını da canlı olarak yayınlamaktadır. İzleMaç’ın bir özelliği de, eğer isterseniz bahislerinizi site üzerinde bulunan güvenilir canlı bahis sitelerinden oynama imkânı tanımasıdır. Bu hizmeti bütün canlı maç izlelen siteler sağlıyor derseniz, siteyi diğer canlı maç izle sitelerinden ayıran en büyük özellik ortaya çıkacaktır. izlemac10.net, sitesinde sadece “güvenilir” bahis sitelerinin reklamlarını yayınlamaktadır. Lig Tv maçlarını telif hakları nedeniyle kendi sitesinde yayınlamayan site, diğer sitelere verdiği kaliteli ve kesintisiz linklerle aslında siz izlerken farkında bile olmadan, size hizmet vermektedir. Arama motorlarında canlı maç izleme kelimeleriyle arama yapıldığında her zaman ilk sırada çıkan bu kaliteli sitede canlı maçları izlerken HD yayınlara ulaşmanız için yapmanız gereken sadece doğru DNS ayarlarını kullanmanızdır. Özellikle kısa bir süre sonra başlayacak olan Euro 2016 maçlarının sonuçlarını site üzerinden rahatlıkla anında takip etme ve akıllı telefonunuzun ve internet bağlantınızın olduğu her yerden seyretme imkânınız olacaktır. Eğer canlı maç izlemek için kendinize bir site seçmediyseniz, tek bir siteden şampiyonlar ligi, Avrupa Ligleri maçları veya UEFA maçlarını dondan, kesilmeden HD kalitesinde izlemek istiyorsanız, aylarca süren taahhütlü aboneliklerden sıkıldıysanız, tercihiniz tüm dünyadan milyonlarca kişinin canlı maçları izlediği izlemac10.net olmalıdır.

Bedava lig tv izle, Bedava Lig TV izle, Artık, son dönemlerde artmış olan bedava lig TV izle gibi uzantılar ve linklerin arasında kaybolmayacaksınız! Üstelik bahis siteleri hakkında da kolay ve güvenilir bilgilere erişebileceksiniz. Ama nasıl? Nereden? Der gibi kelimelerinizi işitmekteyim. Gelin hep birlikte göz atalım.

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
YAYIN 1YAYIN 2
Tivibu Spor HD
compressexpand
En iyi oranlar iSpor'da, HEMEN ÜYE OL!
04:00Central Norte - Olimpia OrientalCANLI
03:45Guatemala - Kosta RikaCANLI
03:00Instituto Atlético Central Córdoba - CA Los AndesCANLI
02:30Santos FC Kingston - Central KingstonCANLI
04:30Rockfort - Browns Town
04:30Universities of Canterbury AFC - Halswell United
04:35Eastern Suburbs AFC - Canterbury United
04:45Selwyn United - Cashmere Technical
04:45Twenty 11 - Ferrymead Bays
05:00Green Gully SC U20 - Avondale U20
05:15Meksika - Şili
05:30Riverside Olympic - Devonport City Strikers
06:10Pacific - Estudiantes Tecos
07:00Green Gully SC - Avondale Heights FutbolClub
07:00FC Melbourne City U21 - Moreland Zebras
07:00Langwarrin FC - St Albans Saints
07:00Whittlesea Ranges FC - Manningham United
07:00Werribee City FC - Springvale White Eagles FC
07:00FC Maruyasu Okazaki - MIO Biwako Shiga
07:00Honda Lock S.C. - RKU Dragons Ryugasaki
07:15Box Hill United - Moreland City
07:30Cumberland United - Fulham United
07:30Playford City Patriots - Seaford Rangers
07:30Sturt Lions FC - Noarlunga United FC
07:30Croydon Kings - North Eastern MetroStars
07:30Para Hills Knights - Adelaide United FC U21
07:30South Adelaide Panthers FC - Adelaide Comets
07:30Adelaide Victory FC - Modbury Jets SC
07:30Salisbury United - White City FutbolClub
07:30Western Strikers - West Torrens Birkalla SC
07:40Lambton Jaffas U20 - Adamstown Rosebud U20
08:00Albirex Niigata - Avispa Fukuoka
08:00Ventforet Kofu - Zweigen Kanazawa
08:00Omiya Ardija - Mito HollyHock
08:00Yokohama F.C. - F.C. Gifu
08:00Ballarat - Northcote City SC
08:00Gold Coast United U20 - Olympic Brisbane U20
08:00Armadale U20 - Rockingham City U20
08:00Cockburn city SC U20 - Inglewood United U20
08:00ECU Joondalup SC U20 - Sorrento U20
08:00FC South West Queensland Thunder U20 - Redlands United U20
08:00Stirling Lions U20 - Perth U20
08:00A.C. Nagano Parceiro - Cerezo Osaka U23
08:00Tokyo U23 - Fujieda MYFC
08:30Launceston City FC - Glenorchy Knights
08:30Sutherland Sharks U20 - APIA Leichhardt Tigers U19
08:30Geelong - Murray United FutbolClub
08:45Moreton Bay Jets U20 - Gold Coast Knights U20
08:45Kingston City FC U20 - Altona Magic U20
09:00Kashiwa Reysol - Fagiano Okayama
09:00Dandenong Thunder SC U20 - Bentleigh Greens U20
09:30West Adelaide SC - Adelaide Raiders
09:30Manly United FC U20 - MT Druitt Town Rangers U20
09:30Lambton Jaffas FC - Adamstown Rosebud FC
09:40Weston Workers U20 - Maitland U20
10:00Cockburn City SC - Inglewood United SC
10:00Armadale F.C. - Rockingham City FC
10:00Perth Glory FC U21 - Balcatta SC
10:00FC South West Queensland Thunder - Redlands United FutbolClub
10:00Stirling Lions - Perth FutbolClub
10:00ECU Joondalup SC - Sorrento
10:00Qingdao Red Lions - Yinchuan Helanshan
10:00Shanxi Xindu - Hebei Elite
10:00Fujian Tianxin - Hubei Chufeng Heli
10:00Shenyang Urban - Baotou Nanjiao
10:00Zhejiang Yiwu Mall - Nanjing Shaye
10:00Kingborough Lions United Soccer Club - Tilford Zebras FC
10:00Baoding Yingli Yitong - Yanbian Beiguo
10:00Beijing Institute of Technology FC - Xian Daxing Chongde
10:00Jiangsu Yancheng Dingli - Zibo Sunday
10:00Sichuan Jiuniu - Harbin Yiteng F.C.
10:00Ashfield - Western Knights SC
10:00Yunnan Kunlu - Lhasa Chengtou
10:30Cronulla-Sutherland Sharks - APIA Leichhardt Tigers
10:30Wuhan Three Towns - Suzhou Dongwu
10:30Kunshan - Shenzhen Pengcheng
10:30Hunan Xiangtao FC - Chengdu Better City
10:30Shaanxi Athletic - Hangzhou Greentown F.C.
11:00Dandenong Thunder - Bentleigh Greens
11:00Arıs - Sdyusshor 8
11:00Ehime F.C. - V-Varen Nagasaki
11:00Goulburn Valley Suns FC - North Geelong Warriors FC
11:00Moreton Bay United FC - Gold Coast Knights
11:00Peninsula Power FutbolClub - Megpayz Crusaderz
11:00Sydney FC U21 - Marconi Stallions
11:00Spirit - Northem Tigers
11:00Mitchelton FutbolClub - Sunshine Coast Wanderers
11:00Holland Park Hawks FutbolClub - Brisbane Wolves
11:00Hills Brumbies F.C. - North Shore Mariners
11:00Macarthur Rams FutbolClub - Western Sydney Wanderers FC U21
11:00St. George Saints - Bonnyrigg White Eagles
11:00Mounties Wanderers FC - Blacktown Spartans FC
11:00Millat - CFCI
11:00South United F.C. - Southside Eagles FC
11:00Tayland U19 - Çin U19
11:30Kingston City FC - Altona Magic SC
11:30Adelaide City - Campbelltown City SC
11:30Adelaide Olympic F.C. - Adelaide Blue Eagles
11:30Manly United FC - MT Druitt Town Rangers
11:30Malezya - Afganistan
11:30Weston Workers Bears - Maitland
11:30Edgeworth Eagles - Newcastle Jets U21
11:45Batu Dua - DDM
11:45Johor FA - Syarikat Air Melaka Berhad
11:45Ultimate - Banggol TokKu
12:00Balotesti - Ripensia Timisoara
12:00CS Luceafărul Oradea - CS Aerostar Bacau
12:00CS Metaloglobus Bucureşti - FC Farul Constanța
12:00CS Pandurii Târgu Jiu - ACS Dacia Unirea Brăila
12:00İrlanda U19 - Azerbaycan U19
12:00Eastern Suburbs F.C. - Brisbane Strikers
12:00Hapoel Mate Asher U19 - Beitar Nes Tubruk F.C U19
12:00Hapoel Ashkelon F.C. U19 - Beitar Jerusalem F.C. U19
12:00Sektzia Nes Tziona F.C. U19 - Ironi Tiberias U19
12:00Queensland Lions FC - Brisbane Roar FC U21
12:00Ho Chi Minh City F.C. - Hùng Vương An Giang
12:00Capalaba FutbolClub - Ipswich Knights Soccer Club
12:15FC Písek - Slovan Velvary
12:15Slezsky FC Opava II - 1. HFK Olomouc
12:15Odra Petrkovice - SK Uničov
12:15Slavoj Vysehrad - SK Benešov
12:15Olympia Prague - Loko Vltavín
12:30Milenium Bardejovska Nova Ves - Svidnik
12:30FC Slovan Havlíčkův Brod - TJ Sokol Tasovice
12:30Kitchee SC - Yuen Long
12:30FK Litoměřice - TJ Jiskra Domažlice
12:30FK Mladá Boleslav U19 - Banik Ostrava U19
13:00Rusadir U19 - Cadiz U 19
13:00FC Nitra U19 - ŠK Slovan Bratislava U19
13:001. FC Tatran Prešov U19 - FK AS Trenčín U19
13:00FK Senica U19 - Poprad U19
13:00Spartak Trnava U19 - MŠK Žilina U19
13:00Almanya U19 - Norveç U19
13:00Xanthi U19 - Levadiakos U19
13:00Hapoel Be'er Sheva F.C. U19 - Ironi Nesher F.C. U19
13:00Alanyaspor U19 - Göztepe S.K. U19
13:00Kasımpaşa SK U19 - MKE Ankaragücü U19
13:00Puskás Akadémia II - THSE Szabadkikoto
13:00MFK Zemplín Michalovce U19 - ŽP Šport Podbrezová U19
13:00Bytkiv - Vyhor Yamnytsia
13:00FC Zbrojovka Brno U19 - FC Vysočina Jihlava U19
13:00FC Viktoria Plzeň U19 - SK Sigma Olomouc U19
13:001. FC Slovácko U19 - MFK Karviná U19
13:00Ergotelis U19 - Panachaiki U19
13:00Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice
13:00Debreceni U19 - Illes Akademia-Haladas U19
13:30Sırbistan U19 - Belçika U19
13:30Vietnam U19 - Myanmar U19
13:30Ironi Sport Hadera F.C. U19 - Maccabi Haifa F.C. U19
13:30Virtus Francavilla U19 - Siracusa U 19
14:00Elche U19 - Torre Levante U19
14:00Longuera Toscal U19 - Ofra U19
14:00Stadium Casablanca U19 - Penya Arrabal U19
14:00Bidco United - St. Josephs Youth
14:00Kibera Black Stars - Ushuru F.C.
14:00Academica Clinceni - ACS UTA Batrana Doamna
14:00Kjelsås Fotball - Oppsal IF
14:00Vejle U 19 - Lyngby Boldklub U19
14:00Marítimo U23 - Os Belenenses U23
14:00Tenerife U19 - Orientacion Maritima U19
14:00Laguna U19 - Viktoria U19
14:00Customs United - Sukhothai F.C.
14:00IF Sylvia Norrköping - IFK Värnamo
14:00Norrby IF - Jönköpings Södra IF
14:00Çatalca Spor - Elazığ Belediyespor
14:00Chemik Bydgoszcz - Radunia Stezyca
14:00Lech Poznań II - KP Starogard Gdanski
14:00Musan Salama - FC Jazz
14:00Aspor - Jeunesse
14:00Forrestfield United - Mandurah City FC
14:00Utsiktens BK - IK Gauthiod
14:00Hegelmann Litauen - Vilnius
14:00FC Hradec Králové U19 - SK Dynamo České Budějovice U19
14:30Hekimoğlu Trabzon - Körfez
14:30Yomraspor - Tepecik Belediye Spor
14:30İstanbul Başakşehir U21 - Bursaspor U21
15:00Walsall - Barnsley
15:00Record Bielsko-Biala - Warta Gorzow
15:00Agerbaek - Esbjerg fB II
15:00PI Fodbold - HB
15:00Tarnby FF - Boldklubben 1903 II
15:00River Melilla CF - Torreperogil
15:00Recreativo de Huelva U19 - FC San Felix U19
15:00Shabana - Kangemi All Stars
15:00AFC Leopards - Western Stima F.C.
15:00Chemelil Sugar F.C. - Bandari F.C.
15:00TuS Dassendorf - TuS Osdorf
15:00Boldklubben 1908 - Ledøje-Smørum Fodbold
15:00Fremad Valby - Union
15:00Greve Fodbold - AB Tårnby
15:00Gentofte-Vangede IF - IF Skjold Birkerød
15:00Karlslunde IF - Avedøre IF
15:00VfL Wolfsburg II - ETSV Weiche
15:00Hamburger SV II - Lüneburger SK Hansa
15:00Oure - Otterup B&IK
15:00Newcastle United U23 - Wolverhampton Wanderers U23
15:00FK Mačva Šabac - Tuzla City
15:00IFK Göteborg - Örgryte IS
15:00Landskrona BoIS - FC Rosengard
15:00VSK Aarhus - IF Lystrup
15:00FK Banga Gargždai - Pakruojis
15:00Kastrup BK - KFUM BK Roskilde
15:00İspanya U19 - Galler U19
15:00AaB Fodbold II - Norresundby
15:00Thróttur Vogar - Kordrengir
15:00Ankara Demirspor - Sakaryaspor
15:00Eyüpspor - Amedspor
15:00Sancaktepe Belediyespor - Gümüşhanespor
15:00Ferencvárosi TC - Zalaegerszegi TE
15:00Anadolu Bağcılar Spor - Çorum Belediyespor
15:00Bucaspor - Ankara Adliyespor
15:00Halide Edip Adıvar SK - Fatsa Belediyesi
15:00Błękitni Stargard Szczeciński - CWKS Resovia Rzeszów
15:00Zagłębie II Lubin - Ruch Zdzieszowice
15:00C.A. Bella Vista U19 - Defensor Sporting U19
15:00Club Atlético Boston River SAD U19 - Club Nacional U19
15:00Miramar Misiones U19 - Juventud de Las Piedras U19
15:00Montevideo Wanderers F.C. U19 - Rentistas U19
15:00Tamaraceite - Marino
15:00FC Kolos-Kovalevka Kiev - Prykarpatye
15:00Hellerup IK - B.93 Copenhagen
15:00Vanløse IF - Akademisk Boldklub
15:00FC Iraklis U19 - Volos U19
15:00Kolding IF - Odder IGF
15:00Walsall - Barnsley (beIN SPORTS HD 1)
15:15IF Lyseng - Viby IF Fodbold
15:15FC Pardubice U19 - 1. FK Příbram U19
15:30Chesterfield - Sutton United
15:30IF Skjold Sæby - Hobro IK II
15:30Fredericia fF - Fuglebakken
15:30Union Viera U19 - Acodetti U 19
15:30Weiche Flensburg II - SV Eichede
15:30Bangu Atlético Clube U20 - Portuguesa U20
15:30Macae Esporte Rio de Janeiro U20 - CR Vasco da Gama U20
15:30Herlev IF - Taastrup Fodbold Club
15:30Chemnitzer FC - FSV Budissa Bautzen
15:30Bischofswerdaer 08 - BFC Viktoria 1889
15:30PKNS F.C. - Sabah FA
15:30UR - Gasabo United
15:30Vision - Sorwathe
15:30Hope - Pepiniere
15:30Al-Salt - Kfarsoum
15:30FC América U20 - Boavista/RJ U20
15:45FA 2000 - Ishoj
15:45Singapur - Umman
16:00Platanias - Volos NFC
16:00NK Drava Ptuj - NK Nafta Lendava
16:00Acs Bucovina radauti - CS Sporting Liesti
16:00Crisul Chisineu-Cris - Ghiroda
16:00CS Afumaţi - CS Faurei
16:00Agricola Borcea - Sportul Chiscani
16:00FC Unirea Slobozia - ACS Gloria Popesti-Leordeni
16:00FC Gloria Buzău - FC Oțelul Galați
16:00Gloria Lunca Teuz Cermei - CS Naţional Sebiş
16:00Burundi - Gabon
16:00Bnei Baqa United - Hapoel Bnei Musmus
16:00Elverum Fotball - Moss FK
16:00IK Sirius Fotboll - IK Frej Taby
16:00Strindheim IL - Levanger FK
16:00Örebro SK - IFK Mariehamn
16:00HJK - FC Flora Tallinn
16:00BK Marienlyst - Slagelse B&I
16:00Karlsruher SC - F.C. Hansa Rostock
16:00Hallescher FC - SV Wehen Wiesbaden
16:00FC Carl Zeiss Jena - KFC Uerdingen 05
16:00SC Preußen Münster - SpVgg Unterhaching
16:00TSV 1860 München - SV Meppen
16:00SG Sonnenhof Großaspach - Würzburger Kickers
16:00RKS Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola
16:00Podlasie - MKS Sokol Sieniawa
16:00Middelfart G&BK - Hillerod
16:00Aarhus Fremad - Kjellerup IF
16:00Jammerbugt FC - Sydvest 05
16:00Nexø Boldklub Bornholm - Foroyar
16:00Rønne fB - Husum BC
16:00Viborg FF II - Silkeborg IF
16:00Institute F.C. - Coleraine F.C.
16:00FC Unterföhring - TuS Holzkirchen
16:00FC Ismaning - TSV 1860 München II
16:00SV Pullach - TSV Nördlingen
16:001. Sand - DJK Don Bosco
16:00TSV Aubstadt - Abtswind
16:001. FC Normannia Gmünd - TSV Ilshofen
16:00FC Nöttingen - FV Ravensburg
16:00SV Göppingen - TSG Backnang
16:00SSV Reutlingen 05 - Spielberg
16:00Stuttgarter Kickers - FC Germania Friedrichstal
16:00Eutin 08 - VfR Neumünster
16:00TSB Flensburg - TSV Bordesholm
16:00TSV Kropp - VfB Lübeck II
16:00PSV Union Neumünster - Heider SV
16:00International Leipzig - FC Carl Zeiss Jena II
16:00FSV 63 Luckenwalde - FSV Wacker 90 Nordhausen II
16:00SV Blau-Weiss Zorbau - Ludwigsfelder FC
16:00VfB 1921 Krieschow - VfL Halle 1896
16:00Sport Union Mauer - SK Slovan HAC
16:00Meiendorfer SV - SV Rugenbergen
16:00FC Stadlau - SV Mattersburg II
16:00VfB Hohenems - SV Wörgl
16:00SV Wals-Grünau - SV Grödig
16:00FC Kitzbuhel - SC Schwaz
16:00FC Bayreuth - FC Pipinsried
16:00FC Augsburg II - VfB Eichstätt
16:00TSV 1860 Rosenheim - SpVgg Greuther Fürth II
16:00SV Schalding-Heining - FV Illertissen
16:00VfR Garching - FC Ingolstadt 04 II
16:00SV Heimstetten - 1. FC Nuremberg II
16:00SV Werder Bremen II - Lupo Martini Wolfsburg
16:001. FC Germania Egestorf - Hannover 96 II
16:00TSV Eintracht Stadtallendorf - FK Pirmasens
16:00SC Freiburg II - Wormatia Worms
16:00SSV Ulm 1846 - 1. FSV Mainz 05 II
16:00Hessen Dreieich - SV Elversberg
16:00SV Waldhof Mannheim - VfB Stuttgart II
16:001. FC Saarbrucken - Kickers Offenbach
16:00TSV Steinbach - TSG Balingen
16:00Borussia Mönchengladbach II - TV Herkenrath
16:00SV Straelen - Rot-Weiss Essen
16:00FC Viktoria Köln - Wuppertaler SV
16:00SG Wattenscheid 09 - SV Rodinghausen
16:00SC Wiedenbrück 2000 - Bonner SC
16:00Næsby BK - B-1913
16:00AE Sparti - Aittitos Spaton
16:00Irodotos FC - Trikala
16:00PAE AO Kerkyra - Ergotelis
16:15Thika United F.C. - Kenya Polisi
16:15Wazito - Migori
16:15FF Jaro - KPV
16:20Gug Boldklub - Tjørring IF
15:30Fulham - Manchester City (S SPORT HD)
18:00Manchester Utd. - Watford (S SPORT HD)
20:30West Ham - Everton (S SPORT HD)
04:15Club Ferro Carril Oeste - Atletico y Biblioteca Bell de Bell VilleCANLI
04:00Penarol Rosario Del Tala - Central EntrerrianoCANLI
04:00Nicolas Avellaneda de Santiago del Estero - Club San Martin de La RiojaCANLI
04:00Club Deportivo Comercio de Santa Sylvina - Club Sol de America de FormosaCANLI
04:00San Martin de Curuzu Cuatia - Atletico SaladasCANLI
04:00El Tribuno de Salta - Hindu BBC de CatamarcaCANLI
04:00Independiente de Neuquen - NeuqueCANLI
04:00Independiente SDE - San IsidroCANLI
04:00Iowa Wolves - Salt Lake City StarsCANLI
04:009 de Julio Rio Tercero - Jachal San JuanCANLI
03:30Jose Hernandez - Racing ClubCANLI
03:30Zarate Independiente - Atletico PilarCANLI
03:30Ramos Mejía - River PlateCANLI
03:30Sarmiento de Resistencia - Club Adelante Muchachada Amante del Deporte de GoyaCANLI
03:30Club Sportivo Escobar - Argentino de PergaminoCANLI
03:30Domingo Faustino Sarmiento de Formosa - Accion de Saenz PenaCANLI
03:30Olimpia de Parana - BH de GualeguayCANLI
03:30Sportivo Suardi - Atletico Union SunchalesCANLI
03:30Del Progreso - Petrolero ArgentinoCANLI
03:30Bigua Montevideo - GoesCANLI
03:30Ferrocarril Concordia - Club Social y Deportivo de San JoseCANLI
03:30Atletico Estudiantil Porteno - Club Atletico Caza y PescaCANLI
03:30Regatas Corrientes U23 - Argentino de Junin U22CANLI
03:30Santa Paula de Galvez - Sportivo Atletico Las ParejasCANLI
03:30Sport Club Canadense - Atalaya de RosarioCANLI
03:30Estudiantes de La Plata - Pedro EchagueCANLI
03:15Racing Gualeguaychu - Union CrespoCANLI
03:00San Lorenzo de Almagro - QuimsaCANLI
03:00Villa Mitre de Bahia Blanca - Perfora Plaza HuinculCANLI
03:00Atletico Lanus - Union Vecinal De La PlataCANLI
03:00Barrio Parque - Atletico Echague ParanaCANLI
03:00Indios de Mayagüez - Capitanes de AreciboCANLI
02:45Gregorio Gilbert - CupesCANLI
02:30Toronto Raptors - OKC Thunder (S SPORT HD)CANLI
02:15Mississippi State Bulldogs - Liberty FlamesCANLI
04:40Virginia Commonwealth Rams - Central Florida
04:50Iowa State Cyclones - Ohio State
04:57Virginia Tech Hokies - Saint Louis
05:30Los Angeles Lakers - Brooklyn Nets
05:30Lenadores de Durango - Fuerza Regia
06:15Soles - Capitanes CDMX
08:00Sendai 89ers - Tsukuba Robots
08:00Bankstown Bruins - Penrith Panthers
08:00Nishinomiya Storks - Shinshu Brave Warriors Nagano
08:05Hamamatsu Higashimikawa Phoenix - Aisin Seahorses
08:05Shiga Lakestars - Ryukyu Golden Kings Okinawa
08:30KCC Egis - Goyang Orions
09:00Otsuka Alphas - Iwate Big Bulls
09:00Nagoya Fighting Eagles - Kanazawa Samuraiz
09:00Hornsby Spiders - Norths Bears
09:00Tokyo Hachioji Trains - Earthfriends Tokyo Z
09:05Toyota Alvark Tokyo - Mitsubishi Diamond Dolphins
09:05Chiba Jets - Akita Northern Happinets
10:00Rusizi - IPRC South
10:00Canberra Gunners - Manly Warringah Sea Eagles
10:00Central Coast Crusaders - Sutherland Sharks
11:00Kumamoto Volters - Ehime Orange Vikings
11:00Maitland Mustangs - Hills Hornets
11:15Newcastle Hunters - Sydney Comets
11:30BC Hawtron - Blackburn Vikings
11:30Keilor Thunder - Corio Bay Stingrays
12:00Aomori Watts - Yamagata Wyverns
12:00Bambitious Nara - Shimane Susanoo Magic
12:00Fukushima Firebonds - Gunma Crane Thunders
12:00Hiroshima Dragonflies - Takamatsu Five Arrows
12:00Hume City Broncos - Chelsea Gulls
12:00McKinnon Cougars - Casey Cavaliers
12:00Nlex Road Warriors - Barangay Ginebra San Miguel
12:05Kyoto Hannaryz - Hitachi SunRockers
12:05Osaka Evessa - Niigata Albirex BB
12:05Yokohama B-Corsairs - Link Tochigi Brex
12:05Rizing Fukuoka - Toyama Grouses
12:05Toshiba Brave Thunders Kanagawa - Levanga Hokkaido
12:30Tokyo Excellence - Tokyo Cinq Reves
12:45Norwood Flames - West Adelaide Bearcats
12:45South Adelaide Panthers - Woodville Warriors
12:45Southern Tigers - Central District Lions
12:45Sturt Sabres - Eastern Mavericks
12:45BC Dinamo Tbilisi - Cactus Tbilisi
13:00Sakarya Büyükşehir - Pınar Karşıyaka
13:30RCOP-SDUSHOR - BK Sozh Gomel
14:00Espoir BBC Kigali - UGB
14:00Rapid - Focsani
14:00USFM Chișinău - Donbasket-USM Donduseni
14:00CSKA Moskova-Yunior - BC UNICS II
14:00PBC Lokomotiv Kuban II - Parma Perm II
14:00Zenit Saint-Petersburg II - BC Samara II
14:00Fethiye Belediye - Mavişehir Spor
14:00Haliliye Belediyesi - Bornova Belediyesi
14:00İstanbul Teknik Üniversitesi B.K. - TED Ankara Kolejliler
14:00Kepez Belediye Antalya - Beylikdüzü
14:00Nazilli Belediyesi - Bolu Spor
14:00Rota Koleji - Erzurum BSB Gençlik
14:00Samsun Anakent - Kocaeli BŞB Kağıtspor
14:00UPS Spor - MKD Bossan Bornova
14:00Stapac Jakarta - Satria Muda Pertamina Jakarta
14:00Yulon Luxgen Dinos - Fubon Braves
14:00Willetton Tigers - Lakeside Lightning
14:30Geraldton Buccaneers - Sourh West Slammers
14:30Goldfields Giants - Pert Redbacks
14:30Final Gençlik - Yeni Mamak Spor
14:40Polpharma Starogard Gdański - King Wilki Morskie Szczecin
15:00East Perth Eagles - Cockburn Cougars
15:00Joondalup City Wannero Wolves - Warwick Senators
15:00Ezerzeme Rezekne - BK BA Turība
15:00Brest Region team - Impuls BGUIR Minsk
15:00Prinemanye Grodno - BK Rubon Vitebsk
15:00NMKY Helsinki - Lokoko Bisons
15:00Mariupol - Ternopil Tneu
15:00BC Dnipro II DVUFK Dnepropetrovsk - Invasport
15:00Titebi - Mgzavrebi-Armia
15:15Galatasaray Medical Park - Beşiktaş
15:30Kalamunda Eastern Suns - Mandurah Magic
16:00Tsmoki-Minsk 2 - BK Grodno-93
17:30Galatasaray - Hatay BB (Tivibu Spor HD)
17:30Banvit - İstanbul BB (Tivibu Spor 2 HD)
01:00Charlotte Hornets - Boston Celtics (S SPORT HD)
13:00Fenerbahçe Beko - Tofaş (Tivibu Spor 2 HD)
15:15Gaziantep Basket - Anadolu Efes (Tivibu Spor 2 HD)
16:00Fenerbahçe - Beşiktaş (Tivibu Spor HD)
17:30Büyükçekmece - Bahçeşehir Klj (Tivibu Spor 2 HD)
19:00New York Knicks - LA Clippers (S SPORT HD)
21:30Real Madrid - Barcelona Lassa (Smart Spor HD)
23:30Milwaukee Bucks - Cleveland Cavaliers (S SPORT HD)
04:00Utah Jazz - Phoenix Suns (S SPORT HD)
03:00Milwaukee Bucks - Houston Rockets (S SPORT HD)
05:30Utah Jazz - LA Lakers (S SPORT HD)
03:00Milwaukee Bucks - LA Clippers (S SPORT HD)
13:00Bahçeşehir Klj - Gaziantep Basket (Tivibu Spor 2 HD)
14:00Beşiktaş - Çukurova Basket (Tivibu Spor HD)
17:30Tofaş - Türk Telekom (Tivibu Spor 2 HD)
04:30Whitney Osuigwe - Danielle Rose Collins
04:30Elina Svitolina - Yafan Wang
04:30Risa Ozaki - Eri Hozumi
05:00Bains/Mihalikova - Rogowska/Sanders
05:00Kennel/Hsu - Aiava/Perez
05:00Sweeny/Fancutt - Puttergill/Walkin
05:00Meiqi Guo - Chang Liu
05:30Drew Baird - Karue Sell
05:30Jumpei Yamasaki - Ryota Tanuma
05:30Hua-Chen Lee - Giulia Gatto-Monticone
06:00Purcell/Saville - González/Lawson
06:30Eudice Chong - Clara Tauson
07:00Bektaş/Moore - Hsu/Chang
07:00Look/Ellis - Katayama/Ehara
07:30Mathias Bourgue - Marc Polmans
09:00Viktor Galovic - Lorenzo Giustino
10:00Arthur Rinderknech - Louis Tessa
10:00Alessandro Ingarao - Joao Pedro Sorgi
10:00Samuel Puskar - Pol Toledo Bague
10:00Chiara Scholl - Malene Helgo
10:00Julia Stamatova - Ana Lantigua De La Nuez
10:00Oana Georgeta Simion - Ani Vangelova
10:00Verena Hofer - Melanie Stokke
10:30Meligeni Rodrigues Alves/Rodriguez - Lomakin/Orlov
10:45Lina Gjorcheska - Charlotte Roemer
10:45Seone Mendez - Cristina Dinu
11:00Pablo Vivero Gonzalez - Robert Strombachs
11:00Kacper Zuk - Enrico Dalla Valle
11:00Anastasia Vdovenco - Julia Wachaczyk
12:00Mircea-Alexandru Jecan - Pietro Rondoni
12:00Andrea Basso - Jeroen Vanneste
12:00Luca Giacomini - Constantin Schmitz
12:30Simona Waltert - Indy De Vroome
12:30Dev/Kalyanpur - Van De Zandschulp/Sijsling
13:30Carlos Lopez Montagud - Alvaro Lopez San Martin
13:30Evan Hoyt - Oscar Jose Gutierrez
13:30Juan Pablo Ficovich - Manuel Guinard
15:00Eduard Esteve Lobato - Javier Barranco Cosano
15:00Galloway/Lammons - Arneodo/Nys
15:00Gomez/Zhu - Luz/Matos
15:30Simion/Skamlova - Lantigua De La Nuez/Estable
15:30Abdallah/Pirolt - Kestelboim/Sorgi
15:30Vangelova/Da Rosa - Steur/Ayala Serra
15:30Redondo/Tiscornia - Gavrila/Spigarelli
15:30Mujan/C. Scholl - Mareen/Cisovska
16:00Vanneste/Eriksson - Sabanov/Sabanov
16:00Francisco Cerundolo - Tomas Martin Etcheverry
16:00Mateo Nicolas Martinez - Hernan Casanova
16:00Anna Bondar - Jaqueline Adina Cristian
beacon